П`ятниця, 26.02.2021
Бородянський районний центр
дитячої 
та юнацької творчості
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Вересень » 20 » Підсумки конкурсів фоторобіт 2013 рік
20:27
Підсумки конкурсів фоторобіт 2013 рік

Інформація

Бородянського районного центру дитячої та юнацької

творчості про проведені заходи з 16.09.2013 року по 20.09.2013 року

 

  1. Проведено районний етап Всеукраїнського заочного конкурсу юних фотоаматорів "Моя Україно!".

Взяли участь 24 дитини із 14 загальноосвітніх навчальних закладів.

Переможцями стали:

  • В номінації "Натюрморт": Деркач Дарина, учениця Блиставицької ЗОШ І-ІІІ ст.
  • В номінації "Архітектура та мистецтво": Мироненко Максим, вихованець гуртка "Юний журналіст" БРЦДЮТ
  • В номінації "Друзі людини": Печнікова Дарина, учениця Луб’янської ЗОШ І-ІІ ст..
  • В номінації "Пейзаж": Бондаренко Микола, учень Луб’янської ЗОШ І-ІІ ст..
  • В номінації "Експериментальне фото": Сєткіна Анна, вихованка гуртка "Юний журналіст" БРЦДЮТ.

За активну участь:

  • Гальченко Ірина, учениця Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1
  • Копач Віктор, учень Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1
  • Солдатов Максим, учень Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Мельніченко Данило, учень Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Мусієнко Андрій, учень Дружнянської ЗОШ І-ІІ ступенів

Роботи переможців надіслані до науково-технічного відділу КЗ КОР "ЦТДЮК".

 

  1. Проведено районний конкурс фотографій "Заповітні куточки Бородянщини".

Всього взяло участь 54 дитини із 18 загальноосвітніх навчальних закладів.

Переможцями стали:

  • В номінації "Перлини малої Батьківщини": Нестеренко Віола, вихованка гуртка "Фото" БРЦДЮТ
  • В номінації "Архітектурні пам’ятки України": Вільгоцький Валентин, учень 5 класу Тетерівської гімназії
  • В номінації "Народні традиції та обряди": Лавриненко Вікторія та Примаченко Каріна, учениці 11 класу Немішаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
  • В номінації "Наші мандри": Стефанович Аліна, учениця 9 класу Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

За активну участь:

  • Миронюк Валентина, учениця Тетерівської гімназії
  • Коляденко Олександра, учениця Мигалківського НВО
  • Сиротинко Марія, учениця Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Мельніченко Данило, учень Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  • Сальвенчук Світлана, учениця Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Мельник Анна, учениця Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Рабірох Єлизавета, учениця Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Карпенко Богдан, учень Майданівської ЗОШ І-ІІ ступенів
  • Мусієнко Андрій, учень Дружнянської ЗОШ І-ІІ ступенів
  • Солкан Михайло, учень Блиставицької ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Іваненко Оксана, учениця Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2
  • Коцюба Олександр, учень Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2
  • Ус В’ячеслав, учень Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2
  • Ханенко Олександр, учень Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2
  • Куц Олександр, учень Новозаліської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Гасілов Павло, учень Озерського НВО
  • Солдатенко Євгенія, учениця Мирчанського НВО.

 

Переглядів: 193 | Додав: БРЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Корисні посилання
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2021
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz