П`ятниця, 26.02.2021
Бородянський районний центр
дитячої 
та юнацької творчості
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Квітень » 23 » Духовний світ очима дітей
00:02
Духовний світ очима дітей

Протягом 12 років на Бородянщині спільно з Православною Церквою Архістратига Михаїла напередодні Великодніх свят проходить районний конкурс малюнків та виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Духовний світ очима дітей». Головною метою цього заходу є залучення до духовного розвитку дитини, формування її поглядів, розвитку талантів і обдарувань.

Цього року у конкурсі взяли участь 79 учасників із 20 загальноосвітніх навчальних закладів та вихованці гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового напрямку Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості.

21 квітня 2015 року в Бородянській Православній Церкві Архістратига Михаїла відбулося урочисте нагородження переможців та призерів конкурсу. Ними стали:

В номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»

Молодша вікова категорія:

І місце – Дятел Вероніка, учениця Мирчанського НВО

ІІ місце – Величко Аріна, учениця Пилиповицької ЗОШ І-ІІ ступенів

ІІ місце – Коляденко Олександра, учениця Мигалківського НВО

ІІІ місце – Костів Богдан, учень Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2

ІІІ місце – Бурмістрова Вероніка, вихованка гуртка Бородянського РЦДЮТ

ІІІ місце – Костів Софія, учениця Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Середня вікова категорія:

І місце – Борхаленко Анна, учениця Бабинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце – Сахарова Діана, учениця Тетерівської гімназії

ІІ місце – Гречаний Михайло, учень Майданівської ЗОШ І-ІІ ступенів

ІІІ місце – Тремба Дарина, учениця Бабинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце – Сапсай Дмитро, вихованець гуртка Бородянського РЦДЮТ

В номінації «Образотворче мистецтво»

Дошкільники:

  1. Сердюк Богуслав – 6 років, вихованець гуртка Бородянського РЦДЮТ
  2. Сердюк Захар – 4 роки, вихованець гуртка Бородянського РЦДЮТ
  3. Войтковський Сергій – 4 роки, вихованець гуртка Бородянського РЦДЮТ

Молодша вікова категорія:

І місце – Коберник Олександра, учениця Тетерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце – Нетьосова Катерина, учениця Новокорогодської ЗОШ І-ІІ ступенів

ІІ місце – Коровнікова Альбіна, учениця Загальцівського НВО

ІІІ місце – Величко Аміна, учениця Пилиповицької ЗОШ І-ІІ ступенів

ІІІ місце – Ольгашко Кіріл, учень Загальцівського НВО

Середня вікова категорія:

І місце – Белікова Ярина, учениця Тетерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

І місце – Болдирєв Феодосій, учень Загальцівського НВО

ІІ місце – Гойденко Ілона, учениця Немішаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

ІІІ місце – Сахнюк Юлія, учениця Шибенського НВО

Старша вікова категорія:

І місце – Горбаченко Альона, учениця Немішаївської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів

ІІ місце – Цокол Ольга, учениця Микулицької ЗОШ І-ІІІ ступенів

         Діти були нагороджені грамотами та цінними подарунками. Для всіх учасників було організовано солодкий стіл.

         Вітаємо переможців!!! Сподіваємось, що наступний рік відкриє нові таланти!

 

Переглядів: 408 | Додав: БРЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Корисні посилання
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2021
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz