П`ятниця, 26.02.2021
Бородянський районний центр
дитячої 
та юнацької творчості
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Травень » 14 » Духовний світ очима дітей
19:17
Духовний світ очима дітей

7 травня 2014 року у Бородянській Церкві Архістратига Михаїла відбулося нагородження переможців та призерів районного конкурсу дитячої творчості «Духовний світ очима дітей».

            Діти отримали грамоти та подарунки. Для всіх учасників був проведений невеличкий концерт та організовано солодкий стіл.

            А переможцями стали:

Декоративно-ужиткове мистецтво:

Молодша вікова категорія:

І місце – Опанасенко Данило, учень Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце – Бурмістрова Вероніка, учениця Бородянської СЗОШ І-ІІІ ст..№2

ІІ місце – Величког Аміна, учениця Пилиповицької ЗОШ І-ІІ ступенів

ІІІ місце – Чупахіна Ірина, учениця Бородянської СЗОШ І-ІІІ ст..№1

ІІІ місце – Величко Камілла, учениця Пилиповицької ЗОШ І-ІІ ступенів

Середня вікова категорія:

І місце – Зелінська Анастьасія, учениця Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце – Наконечна Валерія, учениця Тетерівської гімназії

ІІ місце – Клокун Софія, учениця Дружнянської ЗОШ І-ІІ ступенів

ІІІ місце – Войтковський Руслан, учень Мирчанського НВО

ІІІ місце – Коротка Вероніка, учениця Пилиповицької ЗОШ І-ІІ ступенів

Старша вікова категорія:

І місце Савченко Андрій, учень Бородянської ЗОШ І-ІІ ступенів

ІІ місце – Тарасенко Валентина, учениця Новозаліської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце – Літвинчук Олександра, учениця Мигалківського НВО

Керівники:

  • Пилипенко Раїса Володимирівна, директор Тетерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Н.Сосніної
  • Тарасенко Світлана Вікторівна, заступник директора з виховної роботи Новозаліської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

Образотворче мистецтво:

Молодша вікова категорія:

І місце – Чупахіна Ірина, учениця Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1

ІІ місце – Костюченко Вероніка, учениця Новокорогодської ЗОШ І-ІІ ст..

ІІ місце – Олійник Сергій, учень Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1

ІІІ місце – Фощанко Денис, учень Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце – Онащук Олександр, учень Новокорогодської ЗОШ І-ІІ ступенів

Середня вікова категорія:

І місце – Цокол Ольга, учениця Микулицької ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце – Канаш Максим, учень Бабинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце – Шульц Анастасія, учениця Бородянської СЗОШ І-ІІІ ст..№2

ІІІ місце – Соколова Анастасія, учениця Немішаївської ЗОШ №2 І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Ливицька Анжела, учениця Бородянської ЗОШ І-ІІ ступенів

ІІІ місце – Козак Ірина, учениця Новокорогодської ЗОШ І-ІІ ступенів

Старша вікова категорія:

І місце – Ісаєнко Ганна, учениця Луб’янської ЗОШ І-ІІ ступенів

ІІ місце – Печнікова Дарина, учениця Луб’янської ЗОШ І-ІІ ступенів

ІІІ місце – Величко Олена, учениця Немішаївської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів

ІІІ місце – Марцун Аліна, учениця Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Переглядів: 218 | Додав: БРЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Корисні посилання
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2021
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz