Субота, 27.02.2021
Бородянський районний центр
дитячої 
та юнацької творчості
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Листопад » 12 » Досягнення
16:31
Досягнення
Досягнення гуртківців Бородянського районного центру дитячої
та юнацької творчості в обласних, Всеукраїнських масових заходах у 2015-2016 навчальному році

- Гурток «Sand Play»(Пісочна анімація) – Гран-Прі у Всеукраїнському фестивалі «Зоряні мости» (молодша вікова категорія)
- Гурток "Sand Play"(Пісочна анімація) – Гран-Прі у Всеукраїнському фестивалі «Зоряні мости» (середня вікова категорія)
- Гурток "Sand Play"(Пісочна анімація) – Гран-Прі у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Весняний зорепад»
- Гурток "Sand Play"(Пісочна анімація) – Гран-Прі у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв Соняшник»
- Гурток "Sand Play"(Пісочна анімація) – диплом фіналіста Всеукраїнського конкурсу «Ми - майбутнє»
- Носіков Владислав, вихованець гуртка БРЦДЮТ – І місце в обласних змаганнях авіамоделістів (радіокеровані моделі)
- Яхно Ольга, вихованка літературної студії БРЦДЮТ – І місце у Всеукраїнському фестивалі "Введенські піснеспіви"; переможець у Всеукраїнському літературно-мистецькому конкурсі "Я гордий тим, що українець зроду"
- Чорна Дарина, вихованка БРЦДЮТ – І місце в Всеукраїнському фестивалі-конкурсі аматорської творчості "Пісенні візерунки"; І місце у Всеукраїнському фестивалі "Діти Сонця"; І місце в Міжнародному фестивалі дитячої творчості "Соняшник"; ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі дитячої творчості "Твій Олімп"
- Бурмістрова Вероніка – І місце в обласному конкурсі малюнків на профорієнтаційну тематику "Твоє майбутнє – в твоїх руках"
- Вихованці гуртка "Шкільне лісництво" Бородянського районного ЦДЮТ – І місце в обласній акції "Ліси для нащадків"
- Гурток "Sand Play" (Пісочна анімація) – ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі "Пісенні візерунки"
- Гурток "Sand Play"(Пісочна анімація) – ІІ місце у VI Всеукраїнському фестивалі «Діти Сонця»
- Гурток "Sand Play"(Пісочна анімація) – диплом ІІ ступеню у Всеукраїнському фестивалі «Золота антилопа»
- Двораківська Анастасія, вихованка гуртка БРЦДЮТ – ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії"; ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об’єктиві натураліста"; ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції «День Землі»
- Дубовська Катерина, вихованка гуртка БРЦДЮТ – ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об’єктиві натураліста"; ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції «День Землі»
- Крушин Микола, вихованець гуртка «МАН (філологія)» – ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській конференції "Універсіада – 2016"; заохочувальна грамота у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
- Вихованці гуртка "Шкільне лісництво" – ІІІ місце у Всеукраїнському зльоті шкільних лісництв (вересень 2015 року); ІІІ місце у IX Всеукраїнському зльоті шкільних лісництв (травень 2016 року); І місце в обласному етапі Всеукраїнської трудової акції «Ліси для нащадків»; заохочувальна грамота у Всеукраїнській акції школярів та учнівської молоді «Ліси для нащадків»; заохочувальна грамота за участь у Всеукраїнській виставці «Лісовідтворення. Пошуки молоді»
- Театральна студія "Дебют" – ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі "Театральний форум"
- Гурток "Авіамодельний" – ІІІ місце в обласних змаганнях з авіамоделізму(радіокеровані моделі);
- Вітьман Діана, вихованка літературної студії «Дивослово» – І місце в обласному поетичному конкурсі "Зерна доброти"
- Гурток "Sand Play"(Пісочна анімація) – переможець Всеукраїнського фестивалю «Потоки творчості»
- Гурток "Sand Play"(Пісочна анімація) – лауреат Всеукраїнського фестивалю «На крилах творчості»
- Гурток "Sand Play"(Пісочна анімація) – диплом «Зоряне мистецтво» у Всеукраїнському фестивалі «Золота антилопа»
- Титенко Денис, вихованець гуртка «Умілі руки» активна участь в обласній виставці промислового дизайну «Арт-факторія»
- Гальченко Ірина, вихованка гуртка «Юний художник» за активну участь в обласній виставці промислового дизайну «Арт-факторія»; активна участь (в номінації «Творчий підхід») в обласному профорієнтаційному конкурсі малюнків «Твоє майбутнє – в твоїх руках»
- Народний фольклорний ансамбль «Калинонька» - лауреат Всеукраїнського дитячого фольклорного етнографічного фестивалю «Весна у Київській Русі»

Досягнення учнів загальноосвітніх навчальних закладів в обласних,
Всеукраїнських масових заходах у 2015-2016 навчальному році

- Трощенков Вадим, учень Новозаліської ЗОШ І-ІІІ ступенів – І місце в обласній виставці-конкурсі дитячого малюнка "Право очима дитини"
- Ренцевич Вероніка, учениця Бабинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів – І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу плакатів "Частинка Криму в твоєму серці"
- Козак Ірина, учениця Новокорогодського НВО – ІІ місце в конкурсі захисті науково-дослідницьких робіт МАН (секція етнологія)
- Сич Дмитро, учень Майданівської ЗОШ І-ІІ ступенів – ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція"
- Стасюк Ангеліна, учениця Новогребельського НВК – ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу "Український сувенір"
- Кошка Діана, учениця Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – ІІ місце у Всеукраїнській учнівській конференції "Універсіада – 2016"; активна участь в ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
- Гонтар Марія, учениця Пісківської гуманітарної гімназії - активна участь у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
- Семоненко Ольга, учениця Мигалківського НВО – ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській конференції "Універсіада – 2016"; активна участь у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
- Колектив учнів Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – ІІІ місце в обласному конкурсі проектів зовнішнього озеленення "Ландшафтний сад – від ідеї до втілення"
- Колектив учнів Микулицької ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце в обласній акції «День Землі»
- Колектив учнів Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – ІІІ місце в обласній акції «День Землі»
- Колектив учнів Новозаліської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце в обласній акції «День Землі»
- Ханюченко Дар’я, учениця Немішаївської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів – активна участь в ІІ (обласному) (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
- Театр мод «Райдуга» районного ПК ім. Т.Г.Шевченка – лауреат обласного конкурсу театрів мод «Феєрія моди»
- Жолуденко Валентина, учениця Немішаївської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів – активна участь в обласних Шевченківських читаннях «Іду з дитинства до Тараса»
- Агітбригада «Тільки разом» Бабинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів – активна участь в обласному фестивалі колективів екологічної просвіти
- Сахарова Анна, учениця Тетерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Н.Сосніної - заохочувальна грамота у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
Переглядів: 206 | Додав: nataliyaaa2011 | Рейтинг: 0.0/0
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Корисні посилання
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2021
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz