27 жовтня вихованці зразкового колективу театральної студії "Дебют" (керівник Л.П.Багінська, худ.керівник Л.В.Багінська) стали учасниками XVIII Всеукраїнського фестивалю аматорських театрів "Театральний форум-2018". Цього разу дебютівці представили виставу "Вождь червоношкірих" за новелою О.Генрі. У фестивалі взяли участь 30 колективів з різних обласних центрів і столиці. Наші театрали гідно виступили та зайняли почесне ІІ місце. Вітаємо і бажаємо нових перемог!
![На данном изображении может находиться: один или несколько человек и люди на сцене](https://scontent.fiev2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p261x260/45000704_2176211679293569_7622372919426940928_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fiev2-1.fna&oh=68e30340810d8758c835390f24b52f59&oe=5C7F7729)
![На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди на сцене и люди стоят](https://scontent.fiev2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p261x260/44998534_2176211815960222_2284020757124087808_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fiev2-1.fna&oh=fe6fc36274d421210c41f0a7dc6b20bf&oe=5C42F97E)
![На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди на сцене и в помещении](https://scontent.fiev2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s261x260/44983276_2176211885960215_6608652894021353472_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fiev2-1.fna&oh=55cb4f670fb6a66c8315b27f667752f0&oe=5C89F746)
|