З метою формування особистостей молодої людини, її соціальної зрілості, мотивації до праці, популяризації професій та спеціальностей 26 жовтня у шкільному клубі Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка відбувся відбірковий тур обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд "Обери майбутнє".
Команди "В єдності сила" Бабинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, "Еліт" Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та "Нон-Стоп" Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О.Рибалка змагалися у двох творчих конкурсах: "Візитівка" - презентаційний виступ, у якому розкривається індивідуальність команди та музичному конкурсі "Реклама професії".
Гумор, динамічність, згуртованість команд, веселі та кмітливі пісні. Все це продемонстрували юні артисти.
Переможцями заходу стала команда "Нон-Стоп" Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О.Рибалка. Вони і представлять нашу Бородянщину 28 листопада на обласному етапі у місті Макарів.
![На данном изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении](https://scontent.fiev2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p261x260/43573271_2174862512761819_4815104607392890880_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fiev2-1.fna&oh=e1fadb6eed657d3506c5350a7c7d92e2&oe=5C7B8ECA)
![На данном изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении](https://scontent.fiev2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p261x260/44872049_2174862599428477_1126189542257197056_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fiev2-1.fna&oh=a52e401945ae82e0c33419022dee7775&oe=5C44E2CF)
![На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и в помещении](https://scontent.fiev2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s261x260/44929191_2174862686095135_1274566514711724032_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent.fiev2-1.fna&oh=64bf1d98b76f5959de41c21a493de0e4&oe=5C809A40)
|