Вихованці гуртка «Туристичний» Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник Кот Тарас Васильович), учні Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка, стали учасниками відкритих змагань зі спортивного туризму міста Бучі, які 9 жовтня проводив Бучанський Центр позашкільної роботи.
Юні туристи: Дроздовський Іван, Зубко Назар, Ковтун Андрій, Погорельська Ганна та Лісовиченко Софія вкотре показали свої неперевершені спортивні навички з техніки пішохідного туризму, віртуозно долаючи навісну переправу, паралелі, горизонтальний маятник і траверс, як результат, стали бронзовими призерами, посівши ІІІ місце в загальному заліку.
Молодці! Вітаємо!
![На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, дерево, на улице и природа](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/q86/p261x260/43717568_2165218930392844_4410919193810042880_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=a606e4c24e19a6e693bb5625b0f16286&oe=5C4F6C5A)
![На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят, дерево, небо и на улице](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p261x260/43536272_2165219007059503_3346577300874330112_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=74f219fb994d34e7fb90525000750a04&oe=5C3D2AC2)
![На данном изображении может находиться: один или несколько человек, дерево, растение, на улице и природа](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/q86/s261x260/43591419_2165219117059492_1536096260300210176_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=0445d7f69016281c8661ace3c2dab5a3&oe=5C593971)
![На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, дерево, ребенок, на улице и природа](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/q87/s261x260/43561620_2165219170392820_6138082292658077696_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=134b6ed44ab7b6ad12fffd37ba821b28&oe=5C83F7BD)
|