6 жовтня на базі аеродрому "Гайок" міста Біла Церква відбувся ІІІ етап Всеукраїнських відкритих змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту ( радіокеровані моделі ). Наш район на них представила молодша група гуртка "Авіамодельний" Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості ( керівник - Рошак Микола Миколайович). Маленькі спортсмени-авіамоделісти - Твердюк Дмитро, Хвостенко Єгор, Покришка Іван, Биковський Дмитро не тільки стали учасниками змагань, а й мали змогу познайомитися з авіамоделістами із інших районів Київщини, командою Житомирської області ,випробувати свої сили та отримати нові знання і уміння. А Биковський Дмитро та Твердюк Дмитро стали призерами в особистому заліку, виборов ІІІ місця у класах моделей-напівкопій та експериментальних моделей.
Наші перемоги ще попереду, але старт їм же покладено!!!
![На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, небо, на улице и природа](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p261x260/43245351_2163365963911474_484392918518333440_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=ec34d166756f0e1c2938a2273129ab73&oe=5C4E0538)
![На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, свадьба и на улице](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p261x260/43333416_2163366083911462_1011076825222217728_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=21a7ab9d2367778d062eb6c49e0cf269&oe=5C477095)
![На данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоят, обувь, небо, на улице и природа](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/q81/s261x260/43301693_2163366223911448_4912522355521093632_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=b6d78a6d8d59797080c9f3b59ad1d53d&oe=5C563F40)
|