З метою залучення учнівської молоді до наукових досліджень, написання творчих, дослідницьких робіт 28 вересня на базі навчально-виховного об’єднання «Ірпінський ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук» Ірпінської міської ради Київською обласною академією учнівської молоді проведено інфотайм «МАН – простір можливостей», у якому взяли участь учнівська молодь Бородянщини із п’яти закладів загальної середньої освіти (Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1, ОЗНЗ Загальцівського НВО, Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О.Рибалка, Бабинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Немішаївського НВК) разом зі своїми керівниками.
Такі зустрічі не тільки стимулюють учнівську молодь до написання дослідницьких та наукових робіт, а й націлюють на подальшу діяльність в даному напрямку та розширюють їх інтелектуальні, творчі та пізнавальні можливості.
![На данном изображении может находиться: 7 человек, люди стоят](https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p261x260/42861654_2158867777694626_6378362584470388736_n.jpg?_nc_cat=111&oh=86d08c64950e495d07025d004a776821&oe=5C4E46D7)
|