![Фото Сергея Михальченко.](https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/27066972_967465460073297_4569520659432117645_n.jpg?oh=b9a8febe9f862bf1673b945587834dfa&oe=5AE0D121)
![Фото Сергея Михальченко.](https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/l/t1.0-0/q81/s480x480/26993485_967465550073288_2090796927560833773_n.jpg?oh=d9bb2564cdb460862d91ea0599078c25&oe=5B1B9050)
Пост ВДЯЧНОСТІ від ГО "Асоціація воїнів АТО Київська Русь"!!! Бородянській центр дитячої та юнацької творчості ,під керівництвом Двораківської Наталі Анатоліївни ,в котре проявили свою не байдужість ! В рамках проекту "Діти- дітям",було зібрано неймовірну кількість м'якіх іграшок, книги, кацелярське приладдя! Частину з зібраного ,буде передано діткам сім'ї нашого бойового побратима Тимофія Бутиліна. (На жаль пожежа не пошкодувала нічого),а "левова"частина цього Добра , поїде на Схід нашої країни,де потреба в ДОБРІ перевищує в рази !!! До Доброї справи долучились Наші друзі з Бородянського ЦСПР,які ніколи не стоять осторонь в разі необхідності допомоги ! З допомогою їхнього чудового колективу корисних подарунків буде на багато більше !!! Дякуємо Вам!!!
|