Розпочато цикл зимових тренувань для учнівської молоді району. Йде підготовка до військово-туристичних змагань «Територія безпеки», які відбудуться 23 лютого у Пісківській гуманітарній гімназії.
Майбутні учасники змагань навчаються одягати туристичні системи та в’язати вузли на швидкість, а також збирати та розбирати автомати АК-74.
Навчання проводять керівник гуртка «Туристичний» Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості Кот Т.В. та працівники Бородянського районного військкомату.
![Фото Натальи Двораковской.](https://scontent.fiev1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p240x240/26805523_1994854464095959_5664029979132790663_n.jpg?oh=98e658aa0fc1e117db9b4fd7c9749d5e&oe=5ADEEDAA)
![Фото Натальи Двораковской.](https://scontent.fiev1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p240x240/26239603_1994855777429161_4930191591535867386_n.jpg?oh=086a3a1f14babb4b6b7cac033b6eccb8&oe=5ADEBDEB)
![Фото Натальи Двораковской.](https://scontent.fiev1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s240x240/26903642_1994855927429146_5744133400051931752_n.jpg?oh=86606e77da336d61e0a951a8412d2469&oe=5AE4C3C3)
|