10 січня 2018 року відбулося засідання організаційного комітету з проведення дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та районних змагань з техніки пішохідного туризму, до складу якого увійшли працівники Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості, районної дитячо-юнацької спортивної школи, вчителі закладі загальної середньої освіти, представники районного військового комісаріату, Бородянського районного відділення ГУ ДСНС України у Київській області та районного центру соціально-психологічної реабілітації населення.
Головними питаннями засідання стали організація та проведення районних військово-туристичних змагань в закритих приміщеннях «Територія безпеки» в лютому 2018 року, районного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та районних змагань з техніки пішохідного туризму.
Визначені дати, місце проведення, етапи змагань, учасники та суддівський склад.
Починаємо ретельну підготовку!
![Фото Натальи Двораковской.](https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/26733943_1991400631108009_4974239495935478982_n.jpg?oh=0888e6b112ccb5cfd3a818b4eff69f76&oe=5AB50B64)
![Фото Натальи Двораковской.](https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p160x160/26196177_1991400674441338_5786174433430323877_n.jpg?oh=0dd06399d306d86830f889f9ef7d27ff&oe=5AF6AA3F)
![Фото Натальи Двораковской.](https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p160x160/26229966_1991400807774658_5924225287698077725_n.jpg?oh=6e8c6829d50c9bf3ca749664771334d0&oe=5AB0FDFA)
|